XXV. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi Ardından

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği olarak bu yıl 25.kongremizi gerçekleştirdik. Oldukça başarılı geçen kongremizin düzenleme ekibinde yer alan başta Prof. Dr. Ayşen Bingöl, Prof. Dr. Okan Gülbahar ve Doç. Dr. Ebru Çelebioğlu’na teşekkür ediyoruz.

Derneğimizin kuruluşundan bu yana geçen sürede kongreler, toplantılar ve daha birçok aktivite ile ülkemizde Alerji ve İmmünoloji biliminin gelişimine çok büyük katkılar sağlayan hocalarımıza şükran borçluyuz. Giderek büyüyen camiamıza sunulan emekleri hatırlamak, yaşanılan süreçleri hafızalarda canlı tutmak amacıyla bir sunum hazırladık. Daha da büyük hedeflerle geleceğe doğru yol alan derneğimizin alerji ve klinik immünoloji bilimine katkılar sağlarken tarihsel sürecimizin gençlere yol göstereceğine inanıyoruz.

Gelecek yılda 2019 kongre düzenleme ekibi olarak Prof. Dr. Aytül Sin, Prof. Dr. Demet Can ve Doç. Dr. Ümit Murat Şahiner bayrağımızı teslim aldı. Çok güzel bir kongre olacağından eminiz. Tüm meslektaşlarımızı ve paydaşlarımızı bekliyoruz.

Sizlerle daha güçlüyüz.

Saygılarımızla

Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Bülent E Şekerel

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği

Video Galerisi