Alerjik Rinit Rehberi 2022

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin Alerjik Rinit rehberinin tanıtım toplantısı 22.5.2023 tarihinde Ankara Point Hotel’de hibrit olarak gerçekleşti.

Dünya Herediter Anjioödem Günü, 2023

Dünya Herediter Anjioödem Günü etkinliklerimiz kapsamında, HAÖDER ile birlikte Ankara’da hastalarımızla kahvaltıda buluştuk.

Alerjinin Farkına Var

Radyoloji Kursu Ardından

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği tarafından 15 Nisan 2023 tarihinde online olarak gerçekleştirilen RADYOLOJİ KURSU başarı ile tamamlandı. İlk kez üyelerimiz dışında da katılıma açılan bu kursta yaklaşık 4000 civarı bir izlenme oranına ulaşıldı.

Alerji ve Klinik İmmünolojide Gençlerle Geleceğe Doğru

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneğimiz tarafından İzmir Çeşme Ilıca Otel’de 5-7 Mayıs 2023 tarihleri düzenlenen “Alerji ve Klinik İmmünolojide Gençlerle Geleceğe Doğru’’ toplantısı çok verimli ve başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Besin Alerjisi Farkındalık Haftası, 2023

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği olarak Alerji ile Yaşam Derneği ortaklığı ile besin alerjili çocukların ailelerine yönelik hazırladığımız, onların yaşadığı sorunları, besin alerjisinde yeni tedavi yöntemlerini ve doğru beslenme şekillerini işleyeceğimiz online programımıza davetlisiniz. AİD Yotube hesabından canlı yayınlanacak programla daha çok farkındalık yaratmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki “her besin ödül değildir, en […]