XXVIII. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği olarak 13-17 Ekim 2021 tarihlerinde hibrit şekilde düzenleyeceğimiz XXVIII. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji kongresine sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de ciddi şekilde etkileyen Covid-19 Pandemisi nedeniyle, XXVII. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi dijital ortamda ve çok başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Bizde kongre düzenleme kurulu olarak allerji ve immünoloji alanındaki yeni gelişmeleri görmek ve günceli yakalamak amacını hedefliyoruz. Elbette bu yeni ve güncel konular yanında her zaman ilgi odağı olan konular ve genç meslektaşlarımızın mesleki birikimlerini artırmalarına katkı sağlayacak konularda da oturumlar planlıyoruz. Bu nedenle ulusal ve uluslararası pek çok merkezden, konusunun uzmanı meslektaşlarımızla “güncel bilgileri gerçek yaşama nasıl uygulamalıyız” odaklı bir kongre yapmayı planlıyoruz. Kongrenin bilimsel programında kurslar, konferanslar, paneller, interaktif tartışmaların yanı sıra sözlü bildirimler ve poster sunumlarına da yer verilecektir.

Gönül isterdi ki pandemi öncesi dönemdeki gibi bir araya gelelim. Mevcut pandemi nedeniyle hibrit şekilde düzenleyeceğimiz kongrede hep birlikte mesleki bilgilerimizi artırmak, gözden geçirmek ve paylaşmak bizi mutlu edecektir.

Katkılarınız ve katılımlarınız ile kongremiz daha da güçlenecektir. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde kongrede buluşmak dileğiyle,

Sevgi ve saygılarımızla…
KONGRE DÜZENLEME KURULU